O nas


22000
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
8804
ODDANYCH MIESZKAŃ, APARTAMENTÓW I DOMÓW
31
LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU MIESZKANIOWYM
9
LAT JESTEŚMY CZŁONKIEM PZFD
O firmie

Kombinat Budowlany Sp. z o.o. powstała w 1993 roku W trakcie 31 lat działalności na rynku mieszkaniowym oddaliśmy do użytku prawie 9 tysięcy mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych. To 22 tysięcy zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi…

Za cel stawiamy sobie sprostać żądaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu. Realizacja tych marzeń to dla nas zadowolenie i satysfakcja z naszej pracy.

Jesteśmy dumni z zaufania jakim obdarzają nas Klienci. Zaufanie to zdobyliśmy dzięki: nienagannej opinii w przekroju całej historii naszej działalności, doskonałej lokalizacji naszych inwestycji, doświadczeniu realizatorskiemu oraz kadrze gwarantującej sprawne, kompetentne i elastyczne kierowanie całym procesem developerskim.

Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Przy projektowaniu i wykonawstwie naszych obiektów stosujemy najnowocześniejsze technologie, metody, techniki i materiały, dzięki czemu nasze inwestycje realizowane są w krótkich terminach.

Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe.

Działamy przejrzyście. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) i stosujemy się do Kodeksu Dobrych praktyk w relacjach Deweloper-Klient.

Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Stosujemy się do przepisów tzw. ustawy deweloperskiej z dnia 16 września 2011 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, a nasze członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich to dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa transakcji dla klienta.


NASZE STANDARDY

Bezpieczeństwo
Transakcji
Przejrzystość
działania
Wysoka
jakość
Lokalizacja
inwestycji

SKŁAD ZARZĄDU

Osoba
Robert Dubowski
Prezes Zarządu
Osoba
Andrzej Dubowski
Wiceprezes Zarządu