Działalność Społeczna


KS BAS Kombinat Budowlany

Wspieramy KS BAS Kombinat Budowlany Białystok

W 2015 roku na parkietach II ligi zadebiutował zespół kobiet – KS BAS Kombinat Budowlany Białystok. Drużyna została oparta na wychowankach klubu i dziewczętach z województwa podlaskiego. Młode zawodniczki z Klubu Sportowego Białostockiej Akademii Siatkówki od dawna dominują we wszystkich kategoriach wiekowych w naszym województwie. Reprezentują nasze miasto na licznych turniejach w całej Polsce oraz zagranicą, a także stanowią człon kadr wojewódzkich. Przez minione siedem lat wraz z naszą firmą zbudowany został solidny zespół, który 02.05.2021 wywalczył awans na do 1 ligi-zaplecze ekstraklasy. Jesteśmy dumni, iż jako sponsor strategiczny możemy dorzucić swoją cegiełkę do odbudowy białostockiej siatkówki.


Naszpikowani

Wspieramy fundację naszpikowani

Od kilku lat wspieramy Fundację Naszpikowani Wspólnie niesiemy pomocy dzieciom oraz dorosłym wzmagającymi się z chorobami nowotworowymi krwi. Szerzymy ideę Dawstwa Szpiku, uczulamy ludzi na ważne aspekty zdrowotne, organizujemy akcje dające wsparcie, radość i nadzieję.


Szlachetna paczka

Jesteśmy drużyną Szlachetnej Paczki

Na co dzień zajmujemy się budowaniem wymarzonych mieszkań, a przed świętami Bożego Narodzenia, jako drużyna Szlachetnej Paczki, dbamy, by pomoc trafiła do domów tych najbardziej potrzebujących. Jesteśmy dumni, że pracownicy naszej firmy aktywnie uczestniczą w przygotowywaniu wsparcia dla rodzin w potrzebie.


Gramy!

Gramy

Sport jest wpisany w nasze DNA, dlatego z radością angażujemy się nie tylkow projekty profesjonalnych drużyn, ale także wspieramy amatorską drużynę Kombinatu Budowlanego. Zapewniamy naszym pracownikom warunki do ćwiczeń oraz możliwość udziału w różnych turniejach. Wierzymy, że wspieranie aktywności fizycznej to dobry ruch.