Kombinat budowlany - Kontakt
- Sekretariat i inne działy


Zapraszamy:
Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 15.00
Nip: 542-030-35-89
Regon: 050232763
KRS: 0000035433 - Sąd Rejonowy w Białymstoku
mapa

Sekretariat

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 217
tel: 85 741 53 72
Renata Mariańska
kombinat@kombinatbud.pl

Sprzedaż mieszkań, lokali i garaży

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 213
tel: 85 741 50 87
Szczegóły:
Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 16:00
Justyna Kiszło
j.kiszlo@kombinatbud.pl
Urszula Skorupska
u.skorupska@kombinatbud.pl
Aleksandra Sajewicz
a.sajewicz@kombinatbud.pl

Zmiany lokatorskie

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 207
tel: 85 741 50 29
Monika Świentochowska
m.swientochowska@kombinatbud.pl

Usterki

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 210
tel: 85 733 38 89
Agnieszka Janas
a.janas@kombinatbud.pl

Przygotowanie i realizacja produkcji

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 205
tel: 881 415 372 , 85 741 50 29
Agnieszka Woźniewska
a.wozniewska@kombinatbud.pl

Sprzedaż betonu

Lokalizacja: ul. Elewatorska 13B
tel: 502 679 652 , 85 733 38 03
Szczegóły:
Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 15:00
Krzysztof Malinowski
k.malinowski@kbbeton.pl

Kadry

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 212
tel: 85 741 02 15

Zaopatrzenie

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 203
tel: 516 108 155 , 85 743 26 08
Marian Dajnowicz
m.dajnowicz@kombinatbud.pl

Księgowość

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 215, 216
tel: 85 743 25 82

Marketing

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 221
tel: 509 629 002
Urszula Kuprianowicz
u.kuprianowicz@kombinatbud.pl

Przedstawione na stronie internetowej www.kombinatbud.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynku mają charakter poglądowy. Wygląd budynku oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynku. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o. W przypadku zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na adres u.kuprianowicz@kombinatbud.pl