Praca

PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko

KIEROWNIK LABORATORIUM W WYTWÓRNI BETONU TOWAROWEGO
Miejsce pracy: Białystok

Opis stanowiska:
• opracowanie receptur mieszanek betonowych, dobór komponentów
• badanie składników mieszanki betonowej i kontrola jakości surowców wykorzystywanych do jej produkcji
• badanie próbek betonowych
• prowadzenie dokumentacji związanej z produkcją i kontrolą jakości
• obsługa urządzeń laboratoryjnych
Wymagania:
• wykształcenie minimum średnie lub wyższe budowlane
• obsługa komputera (w tym programów MS Word i MS Excel)
• dyspozycyjność
• sumienność, dokładność, odpowiedzialność
• prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Umowę o pracę
• Przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kadry@kombinatbud.pl lub dostarczenie do siedziby firmy PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o., ul. Legionowa 14/16 w Białymstoku, IIp, pok. 222 w godz. 7:00-15:00.
Kontakt telefoniczny pod nr (85) 74 10 215, lub 516 093 917

Przesłanie do PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o. (Kombinat Budowlany) danych osobowych w zakresie szerszym, niż określony w Kodeksie pracy, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Kombinat Budowlany w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie korzystając z adresu mail: kadry@kombinatbud.pl. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Zatrudnimy na stanowisko malarz-szpachlarz.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 505 221 948.

Zatrudnimy na stanowisko murarza.

Zatrudnimy na stanowisko monter instalacji sanitarnych, spawacz gazowy.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny: 512 278 814.

Zatrudnimy na stanowisko robotnik budowlany.

Zatrudnimy na stanowisko gresiarz-glazurnik.

CV prosimy przesłać na adres kombinat@kombinatbud.pl

Prosimy o zawarcie w CV poniższej klauzuli:
1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku, ul. Legionowa 14/16, numer KRS 0000035433 w celu rekrutacji
2. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą
3. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.