O nas – deweloper Białystok

18800
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
7519
ODDANYCH MIESZKAŃ, APARAMENTÓW I DOMÓW
28
LAT DOŚWIADCZENIA NA RYNKU MIESZKANIOWYM
6
LATA JESTEŚMY CZŁONKIEM PZFD

 

Kombinat Budowlany Sp. z o.o. powstała w 1993 roku W trakcie 28 lat działalności na rynku mieszkaniowym oddaliśmy do użytku ponad 7 tysięcy mieszkań, apartamentów i domów jednorodzinnych. To niemal 19 tysięcy zrealizowanych dążeń o wyjątkowym, bo własnym miejscu na ziemi…
 
Za cel stawiamy sobie sprostać żądaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Naszą misją jest wspieranie Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu. Realizacja tych marzeń to dla nas zadowolenie i satysfakcja z naszej pracy.
 
Jesteśmy dumni z zaufania jakim obdarzają nas Klienci. Zaufanie to zdobyliśmy dzięki: nienagannej opinii w przekroju całej historii naszej działalności, doskonałej lokalizacji naszych inwestycji, doświadczeniu realizatorskiemu oraz kadrze gwarantującej sprawne, kompetentne i elastyczne kierowanie całym procesem developerskim.
 
Jakość stawiamy na pierwszym miejscu. Przy projektowaniu i wykonawstwie naszych obiektów stosujemy najnowocześniejsze technologie, metody, techniki i materiały, dzięki czemu nasze inwestycje realizowane są w krótkich terminach.
 
Zostaliśmy wyróżnieni wieloma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez uznane środowiska branżowe.
 
Działamy przejrzyście. Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich (PZFD) i stosujemy się do Kodeksu Dobrych praktyk w relacjach Deweloper-Klient.
 
Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji. Stosujemy się do przepisów tzw. ustawy deweloperskiej z dnia 16 września 2011 roku o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, a nasze członkostwo w Polskim Związku Firm Deweloperskich to dodatkowa gwarancja bezpieczeństwa transakcji dla klienta.
 
 

NASZE STANDARDY

BEZPIECZEŃSTWO TRANSAKCJI

 

PRZEJRZYSTOŚĆ DZIAŁANIA

 

JAKOŚĆ

 

LOKALIZACJA INWESTYCJI

 

SKŁAD ZARZĄDU

 

Robert Dubowski

Prezes Zarządu
 

Andrzej Dubowski

Wiceprezes Zarządu