Działalność Społeczna


KS BAS Kombinat Budowlany

Wspieramy KS BAS Kombinat Budowlany Białystok

Klub Sportowy Białostocka Akademia Siatkówki aktualnie szkoli młodzież we wszystkich kategoriach wiekowych. Została utworzona ścieżka szkolenia od szkoły podstawowej po szkołę średnią mająca na celu kontynuację treningów na wszystkich szczeblach edukacji. Najzdolniejsze dziewczęta trafiają do szerokiej kadry zespołu II-Ligowego KS BAS Kombinat Budowlany Białystok gdzie mają się ogrywać w seniorskiej siatkówce. My, jako sponsor strategiczny pomagamy w procesie szkolenia by wraz z kibicami móc przeżywać sportowe emocje.


Naszpikowani

Wspieramy fundację naszpikowani

Od kilku lat wspieramy Fundację Naszpikowani Wspólnie niesiemy pomocy dzieciom oraz dorosłym wzmagającymi się z chorobami nowotworowymi krwi. Szerzymy ideę Dawstwa Szpiku, uczulamy ludzi na ważne aspekty zdrowotne, organizujemy akcje dające wsparcie, radość i nadzieję.


Szlachetna paczka

Jesteśmy drużyną Szlachetnej Paczki

Na co dzień zajmujemy się budowaniem wymarzonych mieszkań, a przed świętami Bożego Narodzenia, jako drużyna Szlachetnej Paczki, dbamy, by pomoc trafiła do domów tych najbardziej potrzebujących. Jesteśmy dumni, że pracownicy naszej firmy aktywnie uczestniczą w przygotowywaniu wsparcia dla rodzin w potrzebie.


Gramy!

Gramy

Sport jest wpisany w nasze DNA, dlatego z radością angażujemy się nie tylkow projekty profesjonalnych drużyn, ale także wspieramy amatorską drużynę Kombinatu Budowlanego. Zapewniamy naszym pracownikom warunki do ćwiczeń oraz możliwość udziału w różnych turniejach. Wierzymy, że wspieranie aktywności fizycznej to dobry ruch.