Kombinat budowlany - Kontakt
- Sekretariat i inne działy


Zapraszamy:
Poniedziałek - Piatek: 7.00 - 15.00
Nip: 542-030-35-89
Regon: 050232763
KRS: 0000035433 - Sąd Rejonowy w Białymstoku
mapa

Sekretariat

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 230, 231
tel: 85 741 64 02
fax: 85 741 53 72
Renata Mariańska
kombinat@kombinatbud.pl

Sprzedaż mieszkań, lokali i garaży

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 223
tel: 85 741 50 87
Szczegóły:
Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 16:00
Justyna Kiszło
j.kiszlo@kombinatbud.pl
Urszula Skorupska
u.skorupska@kombinatbud.pl
Aleksandra Sajewicz
a.sajewicz@kombinatbud.pl

Gwarancje, reklamacje, usterki

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 225
tel: 85 732 31 77
Monika Świentochowska
m.swientochowska@kombinatbud.pl

Przygotowanie i realizacja produkcji

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 234
tel: 881 415 372 , 85 741 50 29
Agnieszka Woźniewska
a.wozniewska@kombinatbud.pl

Sprzedaż betonu i bloczków betonowych

Lokalizacja: ul. Elewatorska 13B
tel: 502 679 652 , 85 733 38 03
Szczegóły:
Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 15:00
Krzysztof Malinowski
k.malinowski@kbbeton.pl

Kadry

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 222
tel: 516 093 917 , 85 741 02 15

Zaopatrzenie

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 233
tel: 516 108 155 , 85 743 26 08
Marian Dajnowicz
m.dajnowicz@kombinatbud.pl

Księgowość i Kasa

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 227, 228, 229
tel: 85 743 25 82

Marketing

Lokalizacja: ul. Legionowa 14/16 pokój 202
tel: 509 629 002
Urszula Kuprianowicz
u.kuprianowicz@kombinatbud.pl