Kontakt

Sprzedaż mieszkań

Telefon: 85-741-50-87
Lokalizacja: Białystok ul. Legionowa 14/16 pokój 223 Email: mieszkania@kombinatbud.pl

Zapraszamy w godzinach:
Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 16.00

Lokalizacja biura


Dane spółki PPUH Kombinat Budowlany Sp. z o. o.

Lokalizacja:
Białystok ul. Legionowa 14/16
Szczegóły:
Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek - piątek: 7.00 - 15.15
NIP:
542-030-35-89
REGON:
050232763
KRS:
0000035433 - Sąd Rejonowy w Białymstoku

Sprzedaż mieszkań, lokali i garaży

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 223
Telefon:
85-741-50-87
Email:
mieszkania@kombinatbud.pl
Szczegóły:
Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 16:00
Justyna Kiszło
85 741 50 87
j.kiszlo@kombinatbud.pl
Aleksandra Kozioł
535 219 418
a.koziol@kombinatbud.pl
Urszula Skorupska
u.skorupska@kombinatbud.pl
Anna Matel
anna.matel@kombinatbud.pl

Sekretariat

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 230, 231
Telefon:
85-741-64-02 | fax. 85-741-53-72
Email:
kombinat@kombinatbud.pl
Renata Mariańska
kombinat@kombinatbud.pl

Gwarancje, zmiany lokatorskie

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 225
Telefon:
85-732-31-77
Email:
gwarancje@kombinatbud.pl
Monika Żukowska
m.zukowska@kombinatbud.pl
Ewa Ignatowicz
e.ignatowicz@kombinatbud.pl

Przygotowanie i realizacja produkcji

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 234
Telefon:
881-415-372 | 85-741-50-29
Email:
techniczny@kombinatbud.pl
Agnieszka Woźniewska
a.wozniewska@kombinatbud.pl

Sprzedaż betonu

Lokalizacja:
ul. Elewatorska 13B
Telefon:
502-679-652 | 85-733-38-03
Email:
beton@kbbeton.pl
Szczegóły:
Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 15:00
Krzysztof Malinowski
k.malinowski@kbbeton.pl

Kadry

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 222
Telefon:
516-093-917 | 85-741-02-15
Email:
a.kozlowska@kombinatbud.pl
Edyta Szczepańska
e.szczepanska@kombinatbud.pl

Zaopatrzenie

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 233
Telefon:
516-108-155 | 85-743-26-08
Email:
zaopatrzenie@kombinatbud.pl
Marian Dajnowicz
m.dajnowicz@kombinatbud.pl

Księgowość i Kasa

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 227, 228, 229
Telefon:
85-743-25-82
Email:
ksiegowosc@kombinatbud.pl

Marketing

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 202
Telefon:
509-629-002
Urszula Kuprianowicz
u.kuprianowicz@kombinatbud.pl