facebook

Kontakt

Dane spółki

Kombinat Budowlany Sp. z o. o.
Białystok ul. Legionowa 14/16
NIP: 542-030-35-89
REGON: 050232763
KRS: 0000035433 - Sąd Rejonowy w Białymstoku

Lokalizacja biura


Sekretariat

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 230, 231
Telefon:
85-741-64-02 | fax. 85-741-53-72
Email:
kombinat@kombinatbud.pl
Renata Mariańska
kombinat@kombinatbud.pl

Sprzedaż mieszkań, lokali i garaży

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 223
Telefon:
85-741-50-87
Email:
mieszkania@kombinatbud.pl
Szczegóły:
Zapraszamy w godzinach:
poniedziałek – piątek: 7:00 – 16:00
Justyna Kiszło
j.kiszlo@kombinatbud.pl
Urszula Skorupska
u.skorupska@kombinatbud.pl
Anna Matel
anna.matel@kombinatbud.pl

Prezentacja mieszkań, lokali i garaży

Lokalizacja:
ul. 42 Pułku Piechoty 72A m. 14
Telefon:
535-219-418
Email:
m.zukowska@kombinatbud.pl
Szczegóły:
Zapraszamy w godzinach:
wtorek-czwartek: 8:00-17:00
piątek:8:00-16:00
sobota: 9:00-14:00

Monika Żukowska
535-219-418
m.zukowska@kombinatbud.pl

Sprzedaż betonu i bloczków betonowych

Lokalizacja:
ul. Elewatorska 13B
Telefon:
502-679-652 | 85-733-38-03
Email:
beton@kbbeton.pl
Szczegóły:
Zapraszamy w godzinach: poniedziałek - piątek: 7:00 - 15:00
Krzysztof Malinowski
k.malinowski@kbbeton.pl

Administracja wspólnot mieszkaniowych

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 226
Telefon:
606-345-559 | 85-732-31-11
Email:
administracja@kombinatbud.pl
Agnieszka Kieżel
a.kiezel@kombinatbud.pl

Gwarancje, reklamacje, usterki

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 234, 235
Telefon:
85-732-31-77
Email:
gwarancje@kombinatbud.pl
Agnieszka Woźniewska
a.wozniewska@kombinatbud.pl

Przygotowanie i realizacja produkcji

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 234
Telefon:
512-278-812 | 85-741-50-29
Email:
techniczny@kombinatbud.pl
Andrzej Dubowski
a.dubowski@kombinatbud.pl

Kadry

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 222
Telefon:
516-093-917 | 85-741-02-15
Email:
e.zapisek@kombinatbud.pl
Emilia Zapisek
e.zapisek@kombinatbud.pl

Zaopatrzenie

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 233
Telefon:
516-108-155 | 85-743-26-08
Email:
zaopatrzenie@kombinatbud.pl
Marian Dajnowicz
m.dajnowicz@kombinatbud.pl

Księgowość i Kasa

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 227, 228, 229
Telefon:
507-175-938 | 85-743-25-82
Email:
h.radion@kombinatbud.pl
Halina Radion
h.radion@kombinatbud.pl

Marketing

Lokalizacja:
ul. Legionowa 14/16 pokój 225
Telefon:
509-629-002
Urszula Kuprianowicz
u.kuprianowicz@kombinatbud.pl